zavolejte nám

377 180 535

napište nám

infoptservisin.cz

Image

Plzeňská teplárenská SERVIS IN a.s.

je nástupnickou organizací původní společnosti MOTOR - SERVIS IN a.s., která dlouhodobě zajišťovala servis a údržbu technologických zařízení v areálu Plzeňské teplárenské, a. s. V červenci roku 2017 došlo ke koupi společnosti MOTOR - SERVIS IN a.s. ze strany Plzeňské teplárenské, a.s. za účelem zajištění spolehlivé údržby vlastních výrobních zařízení a dále s úmyslem rozvoje nabídky služeb ve městě Plzni ajejím okolí.

Společnost disponuje řadou vlastních dlouholetých zaměstnanců v hlavním pracovním poměru a dále množstvím prověřených externích dodavatelů a pracovníků, se kterými jsme schopni zajišťovat provádění kompletních dodávek tzv. "Na klíč“ dle přání zákazníka. Ve spolupráci s prověřenými a zkušenými projektanty jsme dále schopni zajistit pro případné investory kompletní služby od projektové přípravy, přes vypracování prováděcích projektových dokumentací, samotnou realizaci zakázky a v rámci předání celkového díla zajistit rovněž vypracování projektové dokumentace skutečného provedení stavby.

Tento postup úzké spolupráce investora, projektanta a realizační firmy se nám osvědčil jako nejefektivnější a nejspolehlivějsı cesta ke spokojenému zákazníkovi, pro kterého celé dílo zajišťujeme.