zavolejte nám

377 180 535

napište nám

infoptservisin.cz

Image

Historie společnosti

Společnost s ručením omezeným MOTOR–SERVIS IN s.r.o. vznikla 5.11.2003. Historie firmy se ale vyvíjela již od září 1994, kdy fungovala pod vedením původního majitele Jiřího Bělohlávka coby fyzické osoby.

Zpočátku byla její činnost zaměřena pouze na opravu a údržbu vyhrazených elektrických zařízení se specializací na teplárenství a energetiku, na montáž zařízení a technologie a na údržbu v Plzeňské teplárenské, a.s.

S rozvojem firmy vznikla potřeba rozšíření oborů živností. V roce 1996 byla zahájena výroba nosných konstrukcí pro kabelová vedení, výroba frem a základů pro montovaná soustrojí, neboť tyto výroby úzce souvisely a byly potřebné pro činnost, na kterou se firma specializovala.

V roce 1998 získala firma osvědčení autorizovaného servisu pro montáž a pro poskytování záručních a pozáručních oprav elektrických zařízení z produkce firmy SCHIEBEL. V roce 2001 se v oboru zámečnictví začaly vyrábět kovové doplňky pro nábytkářský průmysl (úchyty, kovové konstrukce apod.)

Okrajově se společnost také zabývá pracemi v oboru bytových elektroinstalací. V září 2005 se společnost MOTOR–SERVIS IN s.r.o. účastnila výběrového řízení na zajištění údržby zařízení strojovny a CHÚV, zařízení elektro a MaR, zařízení kotelny a zařízení stavební a zauhlování v Plzeňské teplárenské, a.s.

Toto výběrové řízení vyhrála a od společnosti Plzeňská teplárenská, a.s. převzala cca 50 zaměstnanců údržby. V lednu roku 2006 došlo k transformaci na akciovou společnost a v průběhu roku se opět rozrostly odbornosti provozované společností MOTOR–SERVIS IN a.s. o obory potřebné pro stavební, potrubářskou a instalatérskou činnost. V této době zaměstnává společnost na 90 osob.

V rámci společnosti bylo vytvořeno středisko „Rozvody tepla“, které zajišťuje především výstavbu rozvodů tepla a chladu jak v klasické technologii, tak převážně v technologii předizolovaného potrubí.